מעצבי פנים מובילים

מחפשים מעצבי פנים מובילים בצפון עבור ועיצוב וילה מודרנית? מבקשים לאתר מעצבי פנים מומלצים בתל אביב לתכנון ועיצוב דירת יוקרה? כדאי שתכירו את סטודיו ירון אטיאס אדריכלות ועיצוב פנים, המתמחה בתכנון ועיצוב בתי ודירות יוקרה בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות, יצירתיות, גימור וקידמה.

 

מה שהופך מעצב למומחה בבתי יוקרה

אמנם בשוק של ימינו יש לא מעט מעצבי פנים ואדריכלים, אולם לא כולם מבינים בעיצוב בתי יוקרה. חשוב לדעת כי עיצוב בית יוקרה שונה מעיצוב בית רגיל ולכן יש לבחור במעצבי פנים מומלצים, כמו סטודיו ירון אטיאס, שתחום זה הינו התמחותם העיקרית. לפניכם מספר פרמטרים בסיסיים המייחדים את עבודת מעצבי פנים מובילים בתחום דירות ובתי יוקרה:

  • מסגרות תקציב גבוהות- בתור התחלה עיצוב בית יוקרה נשען על מסגרת תקציב גבוהה מהרגיל המאפשרת בחירה בחומרי גלם ופריטים איכותיים וייחודיים.
  • מימוש מלוא הפוטנציאל- בעיצוב בית יוקרתי אין מקום למקריות וכל פרט מתוכנן בקפידה, הן מבחינת חזותו והשתלבותו בחלל והן מבחינת המענה הפרקטי שהוא מספק. כל זאת תוך בחינת כל מרכיב בבית מכל זווית אפשרית ובכל תנאי תאורה.
  • הבנה באדריכלות- בייחוד בעיצוב פנים של בתי ודירות יוקרה יש חשיבות להבנה מעמיקה של תוכניות אדריכליות ויכולת ליצור סינרגיה מושלמת בינן לבין תוכניות של עיצוב הבית, באופן היוצר דיאלוג נכון, מפרה, מעניין ומיוחד.

 

הכירו את ירון אטיאס

מבקשים המלצות על מעצבי פנים? כדאי שתכירו את הסטודיו של ירון אטיאס, בוגר בית ספר להנדסאים בטכניון, שהינו ללא ספק דמות מרתקת בעולם העיצוב והאדריכלות. אטיאס בלט כבר במהלך לימודיו ככוכב עולה וכבר בשנת הלימודים השנייה הוא החל לעבוד במשרד ירון אביב אדריכלים, המוביל בתחום של עיצוב בתי יוקרה. בתום הלימודים הצלחתו של אטיאס לא אחרה לבוא ובמהרה הוא פתח סטודיו משלו. הצלחה זו נובעת משילוב ייחודי של כשרון חסר גבולות לצד אמביציה גבוהה ורצון לתכנן ולעצב בתים באופן המוצלח והטוב ביותר. כמו כן ירון רואה בעבודת הארכיטקטורה אמצעי להעברת מסרים וביטוי תחושות וכלי לעיצוב אורחות חיים.

 

מאחורי הסטודיו של ירון שורה ארוכה של פרויקטים מוצלחים ומרשימים שהוא תכנן ועיצב בכל רחבי הארץ, בין היתר בנהרייה, הוד השרון, תל אביב, חיפה והרצלייה פיתוח. במקומות אלו הוא תכנן ועיצב וילות, פנטהאוז, חדרי שינה, חדרי ארונות, דירות יוקרה, בנייני מגורים, חללי סטודיו ועוד.

 

שירותי מעצב פנים מומלץ

לשירותי מעצב פנים מומלץ מומחה בתכנון ועיצוב בתי יוקרה, לעוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם סטודיו ירון אטיאס בטלפון 050-4434497 או במייל ya.design10@gmail.com

עיצוב פנים יוקרתיעיצוב פנים יוקרתי
עיצוב מטבחעיצוב מטבח
עיצוב חדר שינהעיצוב חדר שינה
עיצוב פנים יוקרתיעיצוב פנים יוקרתי
עיצוב פנים יוקרתיעיצוב פנים יוקרתי
עיצוב מטבח יוקרתיעיצוב מטבח יוקרתי