עיצוב דירת גן

דירות גן ניתן למצוא במרכזי ישובים רבים ברחבי הארץ, המספקות אפשרות ליהנות מחצר וגינה גם אם גרים בבניין מגורים. בסטודיו ירון אטיאס מתמחים בעיצוב דירות גן נכון ומוצלח, אשר מדגיש את היתרונות של דירות אלו על המרחב החיצוני שלהן ומסווה את חסרונותיהן, עם שכנים בקומות העליונות ומתחם מוגדר ומגודר.

 

הדגשת היתרונות של דירת גן

בעת עיצוב דירת גן משום דגש מיוחד על המרחב החיצוני שלה והחדרתו לתוך הבית, בין היתר באמצעות מפתחים גדולים. באופן זה הדירה זוכה לחדירה רבה של אור היוצרת תחושה של מרחב פתוח וגדול. כמו כן העיצוב מבליט את המרחב החיצוני הפתוח של הבית ויוצר עימו דיאלוג באמצעות אלמנטים משותפים לחלל הפנימי והחיצוני. כל זאת עם עיצוב ייחודי ואיכותי שעונה לטעם והעדפות בעלי הבית ויוצר מרחב הרמוני, מרשים ועכשווי.

 

טשטוש חסרונות דירת גן

לצד היתרונות של מרחב חיצוני, דירות גן לא מספקות פרטיות מלאה בגין השכנים הגרים מעליהן. כמו כן, לרוב מדובר בחצרות קטנות הקרובות לרחוב ותחומות בגדר. בעת עיצוב דירת גן אנו מודעים לחסרונות של הבית ודואגים לטשטשם באמצעים שונים, למשל על ידי יצירת אזורים מקורים בגינה ששומרים על פרטיות השוהים בחצר. כל זאת מסופק עם אלמנטים מעוצבים ומסוגננים ההופכים את החיסרון ליתרון ותורמים לחזות הבית והפיכתו למתחם פרטי מיוחד, נוח ונעים.

 

עיצוב דירת גן

לעיצוב דירת גן נכון ומוצלח ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם סטודיו ירון אטיאס בטלפון 050-4434497 או במייל ya.design10@gmail.com

עיצוב חלל מגוריםעיצוב חלל מגורים
עיצוב מטבחעיצוב מטבח
עיצוב דירה בחיפהעיצוב דירה בחיפה
עיצוב פנטהאוז בחיפהעיצוב פנטהאוז בחיפה
עיצוב חדר עבודהעיצוב חדר עבודה