עיצוב דירות יוקרה בת״א

אם יש עיר השמה דגש על עיצוב יוקרה של דירות, הרי זוהי תל אביב. העיר מושכת אליה אוכלוסיה מבוססת מהארץ ומהעולם עם מסגרות תקציב גבוהות, המבקשת כיאה למעמדה להעניק לדירה עיצוב מרהיב, עכשווי וייחודי. בסטודיו ירון אטיאס מתמחים בעיצוב דירות יוקרה בתל אביב באופן המגשים חלומות עם הרבה יצירתיות וכשרון, והקפדה לא מתפשרת על איכות.

מאפייני עיצוב דירות יוקרה

במרבית המקרים דירות יוקרה מאופיינות בחללים גדולים ומרווחים עם נוף אורבאני מרהיב הנשקף מחלונותיהן. עבור חללים אלו יש צורך בעיצוב מוקפד עם חומרי הגלם הטובים ביותר המספקים מרחב בעל חזות מרשימה והרמונית, נטולת המוניות או עומס יתר. בנוסף, עיצוב הדירות מקבל השראה ממגמות בינלאומיות מובילות המוטמעות עם סגנון חיים מקומי שופע אור, פתיחות והכנסת אורחים.

היכולת לעצב דירות יוקרה

היכולת שלנו לעצב דירות יוקרה בתל אביב מבוססת על גישות עבודה מקצועיות, קפדניות ומתקדמות עם קונספטים שונים המותאמים לאופי וסגנון מבוקש, ליצירת מרחב בעל שפה אדריכלית מרשימה ואחידה. כל פרויקט עיצוב של בית יוקרה בתל אביב מתחיל בעבודת תחקיר מעמיקה הבוחנת את צרכי והעדפות הלקוח, ובא לידי ביטוי בסגנון עיצוב ובבחירה של חומרים. אנו שמים דגש על בחירה נכונה של חומרים איכותיים ומיוחדים, שמשתלבים עם קונספט מבוקש וסגנון העיצוב של החלל, המסופקים עם רמות גימור מושלמות וגוונים מתאימים.

 

לעיצוב דירות יוקרה בתל אביב

לעיצוב דירות יוקרה בתל אביב, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם סטודיו ירון אטיאס בטלפון 050-4434497 או במייל ya.design10@gmail.com