עיצוב וילות

בסטודיו ירון אטיאס מתמחים בעיצוב וילות יוקרתיות שמספקות מענה לחלומות הלקוח, הן מההיבט האסטטי והן מההיבט הפרקטי. יכולות אלו מבוססות על הרבה מאוד יצירתיות וכישרון, הבנת צרכי ורצונות הלקוח, קונספט ברור, חומרים איכותיים והתאמה למסגרות תקציב. מכלול זה מוביל לתכנון ועיצוב וילות מרהיבות שנוח ונעים לחיות בהן.

 

עיצוב פנים של וילה

שלא כמו בדירה, עיצוב פנים של וילה מנהל דיאלוג ישיר עם הסביבה החיצונית העוטפת אותו. העיצוב מתבסס על תוכנית עבודה מסודרת שכוללת את כל מערכות הבית לרבות עבודות נגרות, עבודות גבס, פריסות, בחירת פריטי ריהוט ואבזרים וכו'. כל זאת תוך שימת דגש על יצירת חלל הרמוני, עם שילוב נכון של חומרי גלם וגוונים, ועם מתן פתרונות מתקדמים לצרכים פרקטיים שונים, המתאימים לאורח החיים של בעלי המקום.

 

המרחב החיצוני של הבית

בעת עיצוב וילה מושם גם דגש רב על המרחב החיצוני, לרבות מאפיינים אדריכליים של המבנה, החצר שעוטפת את הבית והנוף שנשקף מהווילה. נתונים אלו משפיעים באופן ישיר על סגנון עיצוב הבית באופן המשתלב עם סביבתו ומעצים את חוויית השהייה במרחב הפנימי והחיצוני כאחד.

 

לעיצוב וילות

לעיצוב וילות מרהיבות בהתאמה אישית מלאה, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם סטודיו ירון אטיאס בטלפון 050-4434497 או במייל ya.design10@gmail.com

PIC-015PIC-015
PIC-01PIC-01
בית יוקרתיבית יוקרתי
02-102-1
בית מודרני בהוד השרוןבית מודרני בהוד השרון
עיצוב כניסה לביתעיצוב כניסה לבית