עיצוב חדר שינה

חדר שינה הינו חלל אשר מקרב בין בני הזוג ומהווה מקום מפלט מהיום,מחבק,חם ואוהב, זו הסיבה לחשיבות עיצוב חדר שינה הורים בו לוקחים הכל בחשבון.

חדר השינה- בכדי ליצור תחושה מרגיעה בחדר השינה מומלץ שלא לחבר בין חדר השינה לחדר הארונות ולנסות להפריד ביניהם על מנת למנוע מצבים בו רואים בגדים,נעליים,תיקים וחפצים שונים שמקומם נמצא בארון הבגדים ו\או שידות לאיחסון, כך בעצם שומרים על חדר שינה נקי מאביזרים ותמיד מסודר מה שמרכין תחושת רוגע ונעימות.

חדר ארונות- חשוב לנסות לייצר חלל ארונות נפרד מהחלל האינטימי שבו נמצאת המיטה על מנת שנוכל לשמור על הסדר בחדר וחלל הארונות הינו דבר בלתי נפרד מהתחושה שחדר זה מעביר, החשיבות לכך היא לייצר חלל ארונות עם מיקסום האיחסון על מנת שבגדים לא יהיו דחוסים בו כך נוצר מצב שבו כיף לגשת לחלל הארונות ולבחור בגדים\נעליים.

תאורה- תאורה כמו כן דבר בלתי נפרד מחדר שינה הורים וחשוב לייצר תאורת עמעם שבה ניתן להנמיך ולהגביר את האור לפי הצורך ולפי האווירת שרוצים לייצר, כמו כן חשוב ורצוי לייצר מספר מעגליי תאורה שישמשו את בני הזוג בפונקציות שונות מבלי להפריע האחד לשני בסיטואציות שונות.

עיצוב חלל אינטימי- חלל אינטימי נוצר מאפקט של תאורה וכמו כן שילוב של חומרים טבעיים נכונים יוצרים אווירה חמימה ונעימה ולכן חשוב לשים דגש על בחירת החומרים והצבעים.

אני מאמין- חדר שינה הורים הוא אחד החללים החשובים ביותר בעיצוב הבית

עיצוב חדר שינהעיצוב חדר שינה
0808
0505
0202
0505