עיצוב פנים בתל אביב

תל אביב הינה ללא ספק לב התרבות הישראלית, דבר הניכר גם בגישות עיצוב פנים מתקדמות ועכשוויות. יחד עם זאת, עיצוב פנים בתל אביב יפו אינו עשוי מקשה אחת בהיותו תחום הכולל סוגים שונים של מבנים ובתים ברחבי העיר, החל מדירות חדישות במגדלי יוקרה ועד לדירות קטנות וישנות. כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה לבחירת מעצבי פנים בתל אביב המכירים היטב את העיר, מעורים במגמות עיצוב עכשוויות ויכולים לספק מענה מדויק לצרכיו של כל לקוח. על קריטריונים אלו עונה באופן מלא סטודיו ירון אטיאס, שהינו מנוסה בעיצוב בתי יוקרה לצד עיצוב דירות קטנות בתל אביב, מכיר סגנונות בניה ועיצוב שונים שבעיר ומספק מענה אישי לכל לקוח.

עיצוב דירות קטנות וישנות בתל אביב

לא אחת עיצוב דירות קטנות בתל אביב יותר מאתגר מעיצוב דירה חדשה ויוקרתית. אתגר זה נובע מהצורך להפוך דירה ישנה וארכאית, שלא אחת מאופיינת בתקציב מוגבל, חללים אפלוליים ולא פרקטיים, למרחב עכשווי ומעוצב שנוח ונעים לחיות בו. לפתרון אתגר זה יש צורך בשילוב של ידע רב בתחום לצד רמה גבוהה של יצירתיות. בין היתר עיצוב דירה קטנה נדרש בתכנון מרחב היוצר תחושה של מרחב המודע לכמות וכיווני אור, הבוחן את כל המרחב למציאת פתרונות אחסון יעילים וכדומה. לא אחת בדירות ישנות יש צורך גם בהחלפה יסודית של תשתיות, שבירת קירות והגדלת מפתחים.

עיצוב דירות יוקרה

בצד השני של המתרס, בתל אביב יש גם הרבה מגדלים חדשים עם דירות יוקרה גדולות ומרווחות. עבור דירות אלו מתוכנן עיצוב פנים עכשווי ומתקדם שמספק מענה פרקטי ואסטטי כאחד, ברמה גבוהה ביותר של ביצוע וגימור. זאת עם שימת דגש על כל פרט והתאמתו למרחב, איתור ו/או יצירת פריטים מיוחדים מחומרי הגלם הטובים ביותר, ושילוב טכנולוגיות מתקדמות של בית חכם.

שירותי עיצוב פנים בתל אביב

לשירותי עיצוב פנים בתל אביב יפו, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם סטודיו ירון אטיאס בטלפון 050-4434497 או במייל ya.design10@gmail.com

עיצוב פנטהאוזעיצוב פנטהאוז
עיצוב פינת משפחהעיצוב פינת משפחה
עיצוב חדר מגוריםעיצוב חדר מגורים
עיצוב מטבחעיצוב מטבח
עיצוב פנים יוקרתיעיצוב פנים יוקרתי
מטבח מעוצבמטבח מעוצב
עיצוב מטבחעיצוב מטבח