עיצוב פנים לבית פרטי

עיצוב פנים לבית פרטי מעניק לו את חזותו המוגמרת המותאמת באופן מלא לצרכי דייריו. בסטודיו ירון אטיאס מתמחים בעיצוב פנים של בתים פרטיים באופן התואם תוכנית אדריכלית, את רצונות וצרכי הלקוח ומשתלב בהרמוניה עם סביבתו החיצונית.

לעצב את חללי הבית

אנו מגיעים לעיצוב פנים עם סל כלים מקצועי ועשיר המספק מענה שלם להיבטים אסטטיים ופרקטיים כאחד. בין היתר סל כלים זה כולל עבודות גבס, נגרות, עיצוב תאורה, בחירת רהיטים, פריטי טקסטיל, אבזרי נוי, תכנון פתרונות אחסון, בחירת פלטת צבעים וכו'. באמצעות כלים אלו נעצב את חללי הבית באופן מרשים וייחודי, שמשתלב בשלמות עם סביבתו החיצונית ומותאם לאופי וצרכי הדיירים ולקונספט המבוקש.

מהשלם ועד לפרטי הפרטים

תכנון ועיצוב פנים לבית פרטי פועל בו זמנית במישור השלם וההוליסטי, הרואה את הבית כיחידה אחת אחידה והרמונית, לצד מישור פרטני המפרק את הבית לגורמיו, חלליו וחדריו השונים, ומעניק לכל חדר מענה ספציפי. יתרה מכך, בכל חלל מושם דגש על כל פרט שנבחר עבורו, שהינו איכותו וייחודי, תוך בחינת התמזגותו במרחב ותרומתו לעיצוב הכללי. יכולות אלו מבטיחות קבלת בית פרטי מעוצב למשעי, שכל פרט בו תורם ליצירת אווירה מבוקשת ואשר בסך הכולל מספק מרחב מעוצב שנעים ונוח לחיות בו.

 

עיצוב פנים של בית פרטי

לעיצוב פנים של בית פרטי, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם סטודיו ירון אטיאס בטלפון 050-4434497 או במייל ya.design10@gmail.com

PIC-015PIC-015
PIC-01PIC-01
עיצוב חדר מגורים יוקרתיעיצוב חדר מגורים יוקרתי
עיצוב פינת אוכלעיצוב פינת אוכל
עיצוב מטבח איטלקיעיצוב מטבח איטלקי
עיצוב כניסה לביתעיצוב כניסה לבית